lakierowanie - Atlantik Yacht Service

Przejdź do treści

Menu główne:

usługi
Lakierowanie

Lakierujemy. Profesjonalnie.
Każda łódź oddana w nasze ręce, nabiera nowego wyrazu. Bo my do pracy podchodzimy w sposób fachowy i kompleksowo. Bez względu na to, czy jest to łatanie dziur i przebić w burcie, czy lakierowanie, działamy sprawnie i niezwykle skutecznie.
Zawsze zaczynamy od podstaw. Przygotowując łódź do lakierowania, rozbieramy ją na części  pierwsze, zostawiając goły kadłub. Każda z części poddana jest dokładnemu szlifowaniu, a następnie lakierowana specjalnymi farbami, pokrywana podkładem i kilkoma warstwami koloru. Jest to doskonałe zabezpieczenie choćby przed działaniem warunków atmosferycznych, tarciem, czy często zdarzającymi się uderzeniami burty o przystań. Dodatkowo, na życzenie klienta, pokrywamy łódź farbą atyporostową, która w połączeniu z specjalną techniką nakładania zapewnia doskonałą ochronę przed porostami przez cały sezon.
Doskonałą jakość lakierowania osiągamy dzięki najwyższej jakości farbom dostosowanym do materiału, z jakiego wykonane są łodzie (najczęściej jest to laminat włókna szklanego i żywicy poliestrowej) oraz natryskowej metodzie malowania, gwarantującej powłokę o idealnej gładkości. Tą jakość doceniają zarówno nasi klienci, jak i wymagające firmy ubezpieczeniowe.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego