montaż silników - Atlantik Yacht Service

Przejdź do treści

Menu główne:

usługi
Montaż silników

Silnik – serce Twojego jachtu
Tak, jak Twoje serce bije, nadając rytm Twemu życiu, tak sercem Twojego jachtu motorowego jest jego silnik. Jeśli masz problem z jego wyborem, z przyjemnością Ci w tym pomożemy, oferując jednocześnie jego profesjonalny montaż. Bez względu na to, czy będzie to silnik zaburtowy, stacjonarny, czy elektryczny, na każdym etapie możesz liczyć na nasz profesjonalizm. Także w kwestii jego naprawy, gdy z czasem pojawi się jakaś usterka.
Bez względu na to, jaki jest to rozmiar i rodzaj usterki, potrafimy sprawnie i skutecznie ją usunąć. A wszystko zaczynamy od fachowej diagnostyki, do której wykorzystujemy najwyższej jakości rozwiązania technologiczne. Gdy diagnoza jest już postawiona, zabieramy się do skompletowania potrzebnych części. I tu ważną rolę odgrywa nasza współpraca z autoryzowanymi firmami, od których uzyskujemy oryginalne części, podzespoły oraz materiały eksploatacyjne.
Dobry warsztat, najlepsze materiały i wybitni specjaliści – to gwarancja skutecznej i szybkiej reanimacji każdego silnika.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego