zimowanie - Atlantik Yacht Service

Przejdź do treści

Menu główne:

usługi
Zimowanie

Profesjonalne zimowanie
Przygotowanie łodzi motorowodnej czy też jachtu do sezonu zimowego wymaga zarówno odpowiedniego miejsca, jak i wielu prac związanych z myciem, czy zabezpieczeniem poszczególnych elementów. My, wiedząc o tym doskonale, oferujemy profesjonalne zimowanie pod okiem naszych specjalistów.
Posiadając własną powierzchnię magazynową, będącą odpowiedzią na problemy z brakiem miejsc w naszym kraju, oferujemy nie tylko miejsce składowania, ale również pełen serwis i przygotowanie do sezonu. Wiemy, że nasi klienci powierzając nam swoje łodzie oczekują, że zadbamy o nie w sposób odpowiedzialny. I tak właśnie robimy. Na zimę bardzo dokładnie zabezpieczamy silnik, maszt i elektronikę, pamiętając oczywiście o wietrzeniu jednostki.
A przed sezonem? Przygotowujemy jednostki do wodowania. Fundamentem tych przygotowań jest kompleksowy przegląd, na podstawie którego dokonujemy napraw, jeśli są potrzebne. Nasi klienci otrzymują od nas klucze do łodzi, która jest sprawna i w pełni gotowa do rozpoczęcia nowego sezonu.  

 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego